Czym są kampanie płatne PPC

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kampanie PPC (pay per click) to płatne reklamy, które wyświetlają się ściśle określonej grupie docelowej. Docierają nie tylko do nowych użytkowników, ale także do osób, które już wcześniej odwiedziły Twoją witrynę. Reklamodawca nie płaci za wyświetlenie reklamy na danej stronie internetowej, ale dopiero za jej kliknięcie przez internautę.

Działają szybko i skutecznie – ich efekty zobaczysz w zasadzie od razu po rozpoczęciu emisji reklam. Dzięki nim zwiększysz ruch na swojej stronie, rozpoznawalność marki oraz zainteresowanie produktem lub usługą, a także przekonasz do zakupu niezdecydowanych klientów.

Google Ads i Facebook Ads

Google Ads i Facebook Ads to najpopularniejsze platformy do prowadzenia kampanii płatnych. Dla osiągnięcia oczekiwanych efektów ważne jest odpowiednie skonfigurowanie kampanii, czyli określenie takich czynników, jak:

  • słowa kluczowe
  • grupa docelowa
  • lokalizacja
  • język użytkowników
  • urządzenia, na jakich reklama będzie się wyświetlać.

Aby nie popełnić błędu w trakcie konfigurowania i obsługi kampanii, warto poprosić o wsparcie specjalistę, który odpowiednio zadba o cały proces.

Adres korespondencyjny

Ogorzele 2D, 72-200 Nowogard, Zachodniopomorskie

+48 508 285 505

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2017 CreateVision.pl. All Rights Reserved.

Szukaj